zpět na blog

Vysokoškoláci doprovodí za podpory dm děti na cestě do školy

Bezpečná cesta do školy a zdravý způsob života pro děti a mládež jsou vidinou projektu Na kole do školy spolku Ride2sCool, který u příležitosti 25. narozenin podpoří společnost dm. Jeho účelem je zajistit, aby se děti a mládež mohly dopravovat bezpečně do škol na kole v doprovodu průvodců z řad studentů Univerzity Palackého v Olomouci. Společnost dm podpořila tento projekt částkou 30.000 Kč, která poputuje na tvorbu motivačního videa pro další případné zájemce.
„Chtěli bychom z cyklistiky vytvořit každodenní bezpečný způsob dopravy dostupný i pro děti, které by se samy na kole do školy vydat nemohly. Propojení dětí ve věku 6 až 14 let s vysokoškoláky vede k cennému předávání zkušeností a rozvoji tolik důležitých sociálních vztahů,“ přibližuje cíle spolku Jana Hoffmanová z Ride2sCool.
Martina Horká, jednatelka společnosti dm, dodává: „Zdravý životní styl našich zákazníků i spolupracovníků je jednou z oblastí, na které se v dm neustále zaměřujeme. Podporu podobných aktivit proto vždy vnímáme jako velmi přínosnou.“
Top