O dm iniciativě {SPOLEČNĚ}

Společnost dm na poli pomoci druhým rozhodně není žádným nováčkem. U příležitosti oslavy 10 let na českém trhu věnovala dm charitativním organizacím 10 milionů korun. Během jedné z prvních aktivit spojených s tématem společenské odpovědnosti měli zákazníci možnost zakoupit si v dm záložku a finančně tak přispět v rámci veřejné sbírky jedné z vybraných organizací.
Peníze putovaly 3 organizacím – Lize proti rakovině, Středisku náhradní rodinné péče a Centru Paraple.

15leté výročí se neslo v duchu pomoci mateřským školám. Ve veřejné sbírce přispívali zákazníci vybraným školkám prostřednictvím nákupu míčků s logem dm či vybraných produktů. Každá prodejna pak podpořila jednu mateřskou školu ze svého okolí. Celkově se rozdělily 3 miliony Kč. Školky je využily na nákup hraček.

Oslava 20 let přinesla tradici dm dobrovolnického dne, v rámci kterého se spolupracovníci dm každoročně zapojují do dobrovolnické činnosti. Do dnešního dne se zapojilo více než 4 370 kolegyň a kolegů.

Na tradici pomoci ve svém okolí navázala dm iniciativou {SPOLEČNĚ} při oslavě 25 let dm na českém trhu. Z celkových 300 projektů se, oproti původně plánovaným 25, vybralo rovných 50 projektů, které dm finančně podpořila.

Při příležitosti jubilea 30 let jsme podpořili 30 projektů z oblasti trvalé udržitelnosti a {SPOLEČNĚ} jsme zlepšili náš okolní svět.
Top