Zpět na blog

FELITI kastruje

FELITI kastruje“ je jedinečný projekt v ČR, jehož cílem je hradit poplatky za kastrace bezprizorních koček a kocourů, kteří prokazatelně nemají majitele.
FELITI kastruje
Karlovy Vary
FELITI kastruje“ je jedinečný projekt v ČR, jehož cílem je hradit poplatky za kastrace bezprizorních koček a kocourů, kteří prokazatelně nemají majitele a nekontrolovatelně se množí v místech, jako jsou zahrádkářské kolonie, vnitrobloky domů, sídliště.

Dále hradí kastrace majitelům koček, kteří sice chápou význam kastrace, ale nemají na tento zákrok dostatek finančních prostředků. Díky spolupráci s řadou dobrovolníků a díky finančním darům se organizaci  FELITI podařilo za krátkou dobu činnosti (od června 2016) vykastrovat více než 70 koček a kocourů z celé ČR. Nedílnou součástí fungování FELITI je též program zaměřený na šíření osvěty o prospěšnosti kastrací bezprizorních koček nejen přímo mezi občany a majiteli koček, ale i na sociálních sítích a na výstavách koček.

V rámci dm iniciativy {SPOLEČNĚ} rozdává společnost dm radost a pomoc po celé České republiky. Tentokrát opět zavítala do západních Čech, aby darovala finance organizaci FelitiClub, z.s. kastruje.
Club si klade za cíl hradit poplatky za kastrace bezprizorních koček a kocourů, kteří prokazatelně nemají majitele a nekontrolovatelně se množí v místech, jako jsou zahrádkářské kolonie, vnitrobloky domů, sídliště. V Loděnici u Berouna předala darovací šek s částkou 100.000 Kč oblastní manažerka Zuzana Kozáková prezidentce FelitiClubu Aleně Pávkové.

Ta zmiňuje, jak je pro ně podpora důležitá: „Díky spolupráci s řadou dobrovolníků a díky finančním darům se nám podařilo od června 2016 vykastrovat téměř 300 koček a kocourů z celé České republiky a každý den přibývají další.“
Top