Zpět na blog

Děti hrají dětem

Nedaleko Základní školy Dolní Bělá se nachází Dětský domov Trnová. Žáci tamější školy plánují pro děti krátké divadelní představení a zábavný den plný soutěží.
ZŠ a MŠ Dolní Bělá L. Očenáška
Dolní Bělá
Nedaleko základní školy v Dolní Bělé se nachází dětský domov Trnová. Žáci zmiňované školy a školky se rozhodli navázat s dětským domovem spolupráci a připravit pro ně zábavný program, který komentuje učitelka Eva Benešová: „Žáci plánují nacvičit pro děti z domova krátké divadelní představení, zajímavé fyzikální pokusy, různé soutěže a zajímavé hry. Finanční příspěvek použijeme na dopravu a zejména na drobné dárečky pro děti. Spolupráci vidím jako velmi přínosnou, jelikož pomáhá budovat dobré sociální vazby na obou stranách. Jsme rádi, že nám v našem konání pomohla právě společnost dm.“
Děti hrají dětem

Děti hrají dětem

Když děti pomáhají dětem
Děti z tanečního kroužku Debrujáři při škole v Dolní Bělé navštívily 20.6. 2017 Dětský domov Trnová. Pro tamější děti připravily taneční  vystoupení i fyzikální divadlo. V další části zapojily i tyto malé děti do svých aktivit.

Společnost dm drogerie markt poskytla dětem z dětského domova drogistické zboží a mnoho dalších dárků. Všichni, včetně paní ředitelky Tiché, dárky přivítali a velmi kladně ocenili jejich praktičnost. Vzájemný kontakt dětí ze školy v Dolní Bělé i z dětského domova byl spontánní, ale velice zábavný.

Za společnost dm předával dárky oblastní manažer pan František Šalek, který dodává: "Jsme velmi rádi, že jsme mohli podpořit právě tento projekt, neboť si uvědomujeme, jak je důležité vytvářet pozitivní sociální vazby u mladých lidí."
Top